Nieuczciwość w biznesie czy związku? Skorzystaj z pomocy detektywa

Nieuczciwość w biznesie czy związku? Skorzystaj z pomocy detektywa

Czasami tak się zdarza, że ktoś wydaje się mieć nad nami kontrolę. Zdradza nas, ale trudno to udowodnić, bo się dobrze kryje. Innym razem ktoś wykorzystuje nasze dane osobowe, kiedy nie wyraziliśmy na to zgody. Podsłuchuje. Albo podszywa się jako autor naszego projektu. W takiej sytuacji warto zatrudnić biuro detektywistyczne, które zajmuje się za przykład wykrywaniem podsłuchów.

Detektyw Łódź – laureat plebiscytu branżowego Orły Ochrony

Biuro detektywistyczne dostępne pod adresem dariuszkorganowski.pl zajmuje się zarówno wykrywaniem podsłuchów jak i sprawami gospodarczymi, IT, informatyką śledczą, zdradami małżeńskimi, wykrywaniem kłamstw. Biuro detektywistyczne Dariusza Korganowskiego ma odpowiednie licencje, uprawnienia, doświadczenie. Jest laureatem plebiscytu branżowego Orły Ochrony. Nagroda jest wystawiana na podstawie ocen wystawionych przez klientów.

Nieuczciwość w internecie

Tak naprawdę każdego dnia powinniśmy chronić swoje bezpieczeństwo w internecie. Istotne jest, aby nie otwierać podejrzanych załączników od nieznajomych adresów mailowych. Szkodliwy mail może bowiem spowodować zawirusowanie systemu komputerowego. W sieci możemy być także poddani próbie wyłudzenia pieniędzy. Jeśli jednak już wpadłeś w kłopoty, uwolnić Cię od nich może detektyw Łódź.

Wykrywanie podsłuchów

Podsłuchy obecnie są tak różne, że trudno to sobie wyobrazić laikowi. Są podsłuchy GSM, zdalne, radiowe, przewodowe i bezprzewodowe, sejsmiczne, komputerowe, telefoniczne. Każdy podsłuch cechuje się inną technologią. Ważnym ostrzeżeniem jest to, kiedy inne osoby posiadają o nas informacje, których nie powinny posiadać. Wtedy warto zatrudnić biuro detektywistyczne zajmujące się wykrywaniem podsłuchów. Podejść do tematu należy z dyskrecją i doświadczeniem.

Nieuczciwość w związku

Trudno jest wykryć zdradę komuś, kto nie jest detektywem. Doświadczony detektyw przyznaje jednak, że są symptomy zdradzające niewierność małżeńską. Zaniepokoić mogą na przykład większa dbałość o wygląd, głuche telefony, znikanie z domu. Jeśli partner lub partnerka zdradzą pierwszy raz i uda im się zataić ten fakt, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zdradzi po raz kolejny. Detektyw Łódź dysponuje wieloma środkami do tego, aby udowodnić zdradę. Do dyspozycji ma podsłuchy, internet, dyktafony, miniaturowe kamery i rozmowy ze znajomymi.

Weryfikacja kandydatów do pracy i zwalczanie nieuczciwej konkurencji

Detektyw Łódź Dariusz Korganowski zajmuje się również sprawami gospodarczymi. Jest to na przykład zwalczanie nieuczciwej konkurencji, weryfikowanie kontrahentów biznesowych. Detektyw zbiera również materiały o bezprawnym wykorzystaniu znaków towarowych. Monitoruje i kontroluje franczyzobiorców, audytuje, zbiera materiały dotyczące wykorzystywania poufnej wiedzy. Bierze też pod lupę ewentualnych przyszłych pracowników. Weryfikacja kandydatów polega na przykład na kontaktowaniu się i sprawdzaniu uczelni wyższej pod kątem wykształcenia kandydata. Detektyw jest też w stanie dyskretnie pomóc w ustaleniu kwalifikacji kandydata na pracownika.